Bize katılın

YAZAR OL

Benzersiz yazılar yazıyor ama freelance çalışmak istiyorsanız İçerik Dünyası kendinizi geliştirip yeteneklerinizi göstermek için harika bir yer. Çalışma saatlerinizi ve günlerinizi kendiniz belirler yazdıkça kazanırsınız. Uzmanlığınız her ne ise editörlerimizi ikna edin, çalışmaya başlayalım (Başvuru ve detaylı bilgi için CV’nizi bilgi@icerikdunyasi.com adresine mail atın)

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • NASIL İÇERİK YAZARI OLABİLİRİM?

  Mail olarak yollayacağınız CV'nize dönüş yapılması halinde ilgi alanlarınızı belirtip hangi konularda yazmak istediğiniz öğrenilir. Sizin belirteceğiniz alanda editörlerimiz tarafından belirlenen konuda ve kelime sayısı da belirtilerek yazı örneği istenir. Göndereceğiniz yazı SEO uyumu, alaka düzeyi, özgünlük ve dil kontrolünden geçtikten sonra tarafınıza onay ya da ret maili gelir.

 • İÇERİKLERİ HANGİ GÜNLERDE VE NE ZAMAN TESLİM ETMELİYİM?

  İçerik Dünyası yazarlarına çalışma günü ve saati konusunda özgürlük tanır. Yazarlar kendi çalışma saatlerini editörlerine bildirerek çalışma takvimindeki yerlerini alırlar.

 • İÇERİKLERİ NE KADAR SÜREDE TESLİM ETMELİYİM?

  İçeriğin türü ve yoğunluğunuz çalışma saatleriniz göz önünde bulundurarak editörünüz tarafından alınan işe göre teslimat süresi de belirtebilir. Düzenli yazmak size düzenli bir gelir sağlar.

 • ÖDEMELERİMİ NASIL ALIRIM?

  Yazdığınız içerik başına aylık olarak ödeme alırsınız. Her ayın 10'unda belirteceğiniz Banka Hesap numarasına ödemeniz yapılır

 • İÇERİK REVİZYONU NE DEMEK?

  Yazdığınız içerikler editör kontrolünden sonra belirlenen 4 kriterden 3'üne uymuyorsa editör tarafından yazınızı yeniden yazmanız istenir. Bu kriterler SEO uyumu, alaka düzeyi, özgünlük ve dildir.